تبلیغات
تازه های از ماهواره ها - عمومی

تازه های از ماهواره ها

عمومی :[عمومی , ]

ما سانسور شدنی نیستیم ، كاملترین مجموعه عبور از فیلترینگ به همراه معرفی آدرسهای بدون فیلتر سایت ها و معرفی نرم افزار جدید عبور از فیلترینگ و فیلترشكن های جدید و ... برای كاربران بر روی نت قرار گرفت لطفا با معرفی این ادرس به دوستان و آشنایان خود ما را یاری كنید با تشكر مدیر ایران پروكسی
http://iran.geq.nl/
http://azadgar.geq.nl/

کابینه در تبعید

آقاجان! مگر نمیگویید قرار است امریکا به ایران حمله کنه؟ خب. چرا دست روی دست گذاشته​اید و منو برو بر نگاه میکنید؟ قبل از اینکه امریکائی​ها برایمان انتخاب کنند بهتر است خودمان از هم​اکنون یک کابینه در تبعید تشکیل بدهیم تا بمحض سقوط نظام مقدس​مان٬ بعنوان یک دولت انتقالی اوضاع را بدست بگیریم و راه را برای استقرار یک حکومت مردمی هموار کنیم.
من هرچه فکر کردم دیدم از این اوپوزیسیون بخاری برنمی​آید. اگر قرار شود کاری انجام شود باید از داخل همین وبلاگ نویسان غیور باشد.

سبزی فروشی محله احمدی​​نژاد اینا:

طبق اطلاع واصله آقای احمدی​نژاد رئیس جمهور محبوب٬ روزگذشته به هنگام ارائه لایحه بودجه به مجلس در اعتراض چند تن از نمایندگان که فریاد میزدند: آخه این چه وضعیه؟ گوجه فرنگی شده کیلویی ۳۰۰۰ تومان٬ آقای احمدی​نژاد جواب داد: «بیایید محله ما گوجه فرنگی کیلویی ۱۲۰۰ تومان است. هم ارزان است و هم قرمز و رسیده.»

بدنبال این اظهارنظر٬ همه نمایندگان یواشکی از مجلس جیم شدند و سوار ماشینها شده بسرعت رفتند محله احمدی​نژاد اینا تا شاید گوجه فرنگی ارزان گیربیاورند.
توی مسیر٬ آنها از خود میپرسیدند: مگه میشه؟ اینطرف شهر کیلویی ۱۲۰۰ تومان باشه و آنطرف شهر کیلویی ۳۰۰۰ تومان؟ یعنی بیش از صد درصد اختلاف قیمت؟!
با خودشان فکر میکردند که اگه این خبر درست باشه ٬ بهتره چند تا کامیون گوجه فرنگی بخریم و ببریم دوتا خیابان آنطرفتر بفروشیم. هرچی باشه از کار نمایندگی مجلس شرافتمندانه​تره. اینجوری فورا پولدار میشیم و اگر در ماههای آینده امریکا به ایران حمله کنه٬ به اندازه کافی پولدار هستیم که دست زن و بچه را بگیریم و برویم کانادا یک بزینس بزنیم و از این وضعیت بله قربان گویی راحت بشیم و...
توی همین خواب و خیالها بودند که رسیدند محله احمدی​نژاد اینا. دیدند جلو سبزی فروشی جمعیت زیادی صف کشیده​اند. بعضی خانمها زنبیل ​های پلاستیکی​شان را توی صف گذاشته​اند و نوبت گرفته​اند. ازدحام و قیل و قال هرلحظه زیاد و زیادتر میشد. بعضی هل میدادند. بعضی از سر و کول هم بالا میرفتند. چند نفری هم زرنگی کرده خودشان را داخل صف میکردند. دعوا و فحش و فحش​کاری و همهمه لحظه​ای قطع نمیشد.
بعد از یکی دو ساعت٬ سر و کله آقای سبزی​فروش درحالی که سینه​اش را سپر کرده و سرش را با وقار بالا گرفته بود (مثل ژنرال​های ارتشی که میخواهند از برابر سربازها سان ببینند) با قدمهای استوار از ته کوچه پیدا شد. سکوت محله را فراگرفت. همه دست بسینه و مودب کنار دیوار ایستاده بودند و یکی یکی به او سلام و عرض ادب میکردند.
وقتی سبزی​فروش به درب مغازه​اش رسید٬ ایستاد و یک قوطی حلبی خالی روغن نباتی را برداشت و روی آن رفت و پرسید:
- اینجا چه خبره؟
صدا از کسی درنیامد. دوباره پرسید: برای چی اینجا جمع شدید؟ هویج میخواین؟
یکی از میان جمعیت جواب داد: آقای رئیس جمهور فرمودند شما گوجه فرنگی را کیلویی ۱۲۰۰ تومان میفروشید. آمده​ایم گوجه بخریم.
سبزی فروش گفت: آقای رئیس​جمهور خیلی غلط کرده. مگر من خلم که گوجه ۳۰۰۰ تومنی را ۱۲۰۰ تومن بفروشم؟ شما جای من بودید اینکار را میکردید؟ زود متفرق بشین والا زنگ میزنم ۱۱۰ تا نیروی انتظامی بیاد شما را بعنوان نشراکاذیب و براندازی علیه نظام و اهانت به مسئولین بازداشت کنه.

خوش باشید دوستانچشم پزشکی:

آیا چشم شما دوربین است یا نزدیک بین؟

اگر جواب این سوال را نمیدانید لازم نیست به چشم پزشک مراجعه کنید و برای انجام یک تست ساده ٬ پول و وقت زیادی را بهدر بدهید. یک روش بهتر و مجانی وجود دارد. قبل از اینکه روی لینک زیر کلیک کنید دستورالعمل آنرا بخوبی بخوانید:

۱- انجام این آزمایش هیچگونه صدمه​ای به چشمهای شما نمیرساند و حتی ممکن است عواقب خوشایندی برای دیگر اندام شما داشته باشد
۲- این آزمایش را در تنهایی انجام دهید. از انجام آن در محل کار و یا کافی نت و مشابه آنها خودداری کنید
۳- طوری جلوی مانیتور کامپیوتر قرار بگیرید که رو به قبله باشد
۴- چند بار پلک بزنید
۵- چشم ها را کاملا باز کنید . کاملا باز. حالا به صفحه مانیتور تا جد امکان نزدیک شوید.

حاضرید؟

حالا اینجا
 را کلیک کنید

اگر فقط مناظر دور دست را دیدید٬ چشم شما دوربین است و اگر فقط چیزهای نزدیک را دیدید خب معلومه که شما هم مثل من نزدیک بین هستید و باید یک فکری به حال خودتان کنید.

http://www.iranpressnews.com

www.ariuoz.blogspot.com

نوشته شده در سه شنبه 10 بهمن 1385 و 12:01 ب.ظ توسط رضا

ویرایش شده در سه شنبه 10 بهمن 1385 و 12:01 ب.ظ