تبلیغات
تازه های از ماهواره ها - اخبار

تازه های از ماهواره ها

اخبار :[عمومی , ]

ariuoz: بیانیه درمورد شهادت محمدی

www.paniranist.blogfa.com

www.ariuoz.blogspot.com

www.paniranist.blogfa.com

چو ایران نباشد تن من مباد

و خون هرگز نمی خسبد...

"بابی ساندز" را فراموش کنید

امروز " اکبر محمدی " قهرمان ماست

خون شهدای راه مبارزاتی ملت ایران خواهد جوشید و قطعا بنیان کاخ استبداد را ویران خواهد کرداكبر محمدی

                                           پاینده ایران  - حزب پان ایرانیست -

 نهم امرداد۱۳۸۵

ملت مظلوم و ستمدیده ایران با دلی آکنده از اندوه و دردی جانکاه شهادت مبارز دلاور اکبر محمدی که پس از سال ها تحمل رنج گرانبار زندان در سلول های انفرادی حاکمیت جبار و ستمگر و تحمل انواع شکنجه های غیر انسانی در راه مبارزه با قانون شکنی های عوامل مسئولیت ناشناس به دنبال ۱۰ روز اعتصاب غذا برای اثبات مظلومیت شربت شهادت را به سر کشید به آگاهی شما ملت مبارز ایران و همه آزادگان و مبارزان جهان بشری می رسانیم.

به راستی که اکبر محمدی به عنوان مبارزی صادق و راستین در این دوره ازتاریخ مبارزات ملت ایران  چونان آیتی روشن  از جانبازی های بی شائبه فرزندان برومند میهن جلوه و درخششی تام و تمام خواهد داشت و مسلما خون او به سان همه شهدای این سرزمین اهورایی دامان همه ستمکاران زمان را خواهد گرفت و بنیان استبداد را ویران خواهد کرد.

حماسه مقاومتی که اکبر محمدی برای دفاع از آزادگی و استقرار حاکمیت ملی خلق نمود برگ زرین تازه ای است بر حدیث دراز ایثار و فداکاری های یک ملت بزرگ که شهید دیگری به تبار خونین عاشقان ایران و آزادی تقدیم نموده است. اما حماسه اکبر محمدی سخت تلخ ولی افتخارآمیز است چرا که در اوج مظلومیت و به دور از غوغا سالاری مدعیان حقوق بشر و فقط به اتکاء پاکی طینت و عشق به آزادی و وطن مقاومت دلیرانه نمود و هرگز در مسیر مبارزه به بیگانگان و حمایت های خاص آن ها نظر نداشت و امید نبست. ما این شهادت قهرمانانه را به بازماندگان دلاورش به ویژه پدر و مادر مبارز و بزرگوارش و کوشنده همراه و همرزم و چون او اسیرش آقای منوچهر محمدی و همه مبارزان راه میهن و ملت بزرگوار ایران تسلیت عرض نموده و به نام و راه قهرمانانه اکبر محمدی درود می فرستیم و حاکمیت فرقه ای را مسئول این خون به ناحق ریخته می دانیم.

http://paniranist.blogfa.com

ariuoz: http://www.rezapahlavi.org/messages/akbar-mohammadi-death.html

ariuoz: http://hra-iran.blogfa.com/post-112.aspx

http://www.moobarez.blogfa.com/

www.hra-iran.blogfa.com

http://www.efsha.co.uk/farsi/atheism/arguments/divine_hideness.htm
http://vyvidho.bsd.st/farsi/atheism/arguments/divine_hideness.

http://www.moobarez.blogfa.com/

نوشته شده در سه شنبه 10 مرداد 1385 و 04:08 ق.ظ توسط رضا

ویرایش شده در - و -